KILKA SŁÓW O CENACH…

Jeśli są Państwo zainteresowani konkretnym produktem prosimy o kontakt telefoniczny
lub mailowy w celu omówienia szczegółów.

Kilka słów o cenach, czyli dlaczego to tyle kosztuje

Na cenę sprzedawanych przez nas produktów składa się kilka czynników:

1. Materiały użyte do produkcji – To nie tylko odpowiedniej jakości papiery, dodatki i błyskotki, które musimy kupić, aby wykonać dany projekt, ale też i koszt dostawy produktów z hurtowni np. kurierem, którą musimy opłacić, szczególnie gdy klientowi zależy na szybkim czasie realizacji.

2. Amortyzacja maszyn i sprzętu, zużycie prądu – Jak wiadomo sprzęt się zużywa, i tak jak samochód nie pojedzie bez paliwa to np. drukarka nie wydrukuje bez tonera czy zasilania prądem, a gilotyna nie będzie ciąć bez ostrego noża.

3. Wiedza i umiejętności – Klient zlecający komuś usługę do wykonania albo nie posiada wiedzy i umiejętności, albo czasu i chęci, albo jednego i drugiego. Wiedza i umiejętności nie biorą się znikąd. Zdobywane są dzięki godzinom spędzonym na doszkalaniu się, oglądaniu tutoriali, czytaniu nowinek z branży etc. aby zawsze być na bieżąco i oferować klientowi projekty z “tej epoki”.

4. Czas spędzony nad projektem – Wszystkie nasze zaproszenia i dodatki są wykonywane od początku do końca ręcznie. To nie tylko czas spędzony na wydruku, składaniu już gotowego wzoru, ale też na cięciu, klejeniu, a przede wszystkim wymyślaniu konkretnego wzoru zaproszeń czy podziękowań, by sprostać wymaganiom każdego z klientów. Nad realizacją konkretnego zamówienia spędzamy nierzadko kilka dniówek z rzędu. A dniówka przecież kosztuje. Każdy liczy swój czas, bo czas to pieniądz. Dlaczego więc rękodzielnik nie ma go wliczać do ceny swojego produktu?

5. Podatki, ZUS, VAT i inne opłaty – Choć projektowanie nowych wzorów jest naszą pasją i sprawia nam przyjemność widok uśmiechu na twarzy klienta, który z zadowoleniem odbiera swoje zamówienie to niestety utrzymanie firmy kosztuje, a podatki nie zapłacą się same.

6. Nasze produkty to rękodzieło. A naszym skromnym zdaniem wszelkiego rodzaju rękodzieło to swego rodzaju produkt luksusowy. Zaproszenia czy winietki to nie pożywienie, które jest podstawą życia i bez którego się nie przeżyje. Jeśli kogoś nie stać na luksusowy zegarek czy super hiper wypasioną furę to ich nie kupuje. Tak samo powinno się traktować rękodzieło.

Nie można zaniżać cen, by za wszelką cenę sprzedać swój produkt. Bo zawsze będzie się to musiało odbyć kosztem czegoś: albo użytych materiałów i ich jakości, albo staranności wykonania. Jeśli więc klient chce mieć produkt, z którego jakości i wykonania będzie zadowolony to produkt ten musi odpowiednio kosztować.

Personalizacja gości

Standardowo w naszych zaproszeniach z “Kolekcji Perłowej” pozostawiamy wykropkowane miejsce na ręczne wypisanie nazwisk gości. Na Państwa życzenie możemy wykonać komputerową personalizację zaproszeń. Jest to usługa dodatkowo płatna +0,50 zł do ceny podstawowej zaproszenia. W zaproszeniach z pozostałych kolekcji personalizacja GRATIS.

Koperty

W cenę zaproszenia wliczona jest standardowo koperta w kolorze białym lub w przypadku zaproszeń eko – koperta eko lub biała do wyboru. Na Państwa życzenie możemy zamówić koperty w innym kolorze z dostępnego na hurtowni wzornika kopert. Koszt kolorowej koperty to 1 zł/1szt.

Projekt indywidualny

Istnieje możliwość wykonania projektu indywidualnego zaproszenia. Koszt takiego projektu to +30 zł.

Zaproszenia Nowy Sącz
ul. Długosza 67
33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 9:00 – 16:00